Červená kniha chuvash republic
Vsebina
Cicavce
Kosil Sibergus (Capreolus Pygargus)
Lynx Lynx
MUSTELA ERMINEA
Rieka Otter (Lutra Lutra)
Svetlo cirkev (Musto Eversmanni)
Mink európsky (Musto Lutreola)
Medveď medveď (Ursus Arctos)
Myš-dieťa (Micromys Minutus)
Major Tuskanka (Altaga Major)
Spalax Microftalmus)
Lagurus Lagurus)
Červená kolesá (Clethrionomys Rutilus)
Obyčajný škrečok (cricitus crcetus)
Škrečok šedá (Cricitulus Migratorius)
Susliki Suslicus)
BULUND SIBERIAN (TAMIAS SIBIRICUS)
LETYA (PTEROMYS VOLNS)
Sonia regály (myoxus GLIS)
Sonya Garden (Eliomys Quercinus)
Sonya Forest (Dryomys Nitedula)
Sonia Oshshnikovaya (Muscardinus Avellanarius)
Menovitý
Ushan Brown (Plecotus Auritas)
Night Low Pond (Myotis DasycNeme)
Nightnight (Myotis Nottereri)
Voda Nightnight (Myotis Daubentonii)
Nightnight Brandt (Myotis Brandtii)
Lesnaya Dash (PIPISTRULLUS NATHUSII)
Trpaslík pipestrellus pipistrellus
Kožené dvojité (Vespertilio Murinus)
Organizátor červená (NOTCALUS NOCTULA)
NEOMYS FODIENS (NEOMYS FODIENS)
Malý biely filozofický (Crocidura Suavelenes)
Barochka Tiny (Sorex Minutissimus)
Desmana moschata)
Vtáky
Dubrovník (Ocyris Aureolus)
Remez common (remiz pendulinus)
Biely ladyogram (Parus Cyanus)
Kamyshivka Drozdovoid (AcQUALUS ARUNDINEUS)
Reed Reed (Acrocephalus Scirpaceus)
Cricket obyčajný (Locustella Naevia)
KOZDELENIE (TROGLODYTES TROGLODYTES)
Kush (Perisoreus infaustus)
Európska / NOVOCIFRAGA KARYOCACATION
LANIUS
MALÉ LARK (CALANDRELLA BRACYDACTYLA)
Lark Les (Lullula Arbora)
WOODPEC (Picoides Tridactylus)
Sušiaca čierna (Dryocopus Martius)
UDOD (UPUPA EPOPS)
Zlatá šťuka (Merops APIASTER)
ALLEDO ATTHIS (ALLEDO ATTHIS)
Sebapracovanie (Coracias Garrul)
Nástroj Šedá (Strix ALUCO)
Bearded (Strix Nebulosa)
Sova Hawks (Surnia Ulula)
Vrabcov (glaucidiumsaserinum)
Sova domu (ATHENE NOCTUA)
Mokhnoneus sova (Aegolius Funereus)
Jediná (otus scops)
Filín (Bubo Bubo)
Biela sova (nyctea scandiaca)
Kukučok hluchý (cuculus optatus)
Ring Killya (Streptopelia Decaocto)
Spoločná Gorusta (Streptopelia Turtur)
Clintuh (Columba Oenas)
Malé minulé (Sterna Albifrons)
Chlidonias Niger)
Bežný clum (LaRUS FUSCUS)
Malý čajok (Larus Minutus)
Hochutun Chernogol (Larus Ichthyaetus)
Limosa Limosa Venosa
Veľký kronep (numenius arquata)
Hollow (gallinago médiá)
Garshnep (Lymnocryptes Minimus)
Kožnécové kolo (Tinga Stagnatilis)
Veľká ulica (Trianing Nebularia)
Kulik-štyridsať (Hamiatopus Ostalegus)
Waterman (Himatopus Himantopus)
Malá tvár (Porzana Parva)
Voda Shepherd (Rallus Aquaticus)
Šedý žeriav (grus grus)
Cobchik (Falco Vespertinus)
Drochnik (Falco Columbarius)
SAPSAN (Falco Peregrinus)
Pooban (Falco Cherrug)
ORLAN-BELOCHVOST (HALIAEETUS ALBICILLA)
BERKUT (AQUILA CHRYSAETOS)
Mogial Savigny (Aquila Heliaca Savigny)
Veľká diét (Aquila Clanda)
Eagle-trpaslík (Hieraaetus pennatus)
Smereyad (Circaetus Gallicus)
Lun Steppe (Circus Macrurus)
Pernis Asovorus)
SKOP (PANDION HALIAETUS)
Swan cygnus (cygnus cygnus)
Swan Shipun (Cygnus Olor)
Piskulka (Anser erytropus)
Grey Grey (Anser Anser)
Branta Ruficollis
Bark Black (Ciconia Nigra)
Vôňa Malaya (ixobrychus minutus)
Hrniec veľký (Botaurus Stellaris)
Veľké Podiceps (Podiceps Cristatus)
Gagara Chernochaya (Gavia Arctica)
Presby
Gadyuk Nikolskii (VIPERA NIKOLSKII)
Mediasan Austriaca (Coronella Austriaca)
River Brick (Anguis Fragilis)
Obojživelný
Spoločný cesnak (pelobáty fuscus)
Triturácia Cristatus (Triturus Cristatus)
Hmyz
Antholenochiets ANT (Lasius Fuliginosus)
Schmel Stepna (Bombus Fragras)
Bee-Carpenter (XYLOCOPA VALGA)
Batozonellus lacerticida)
Litomoia Solidaginis (Litomoia Solidaginis)
Metalide Golden (Diachrysia Chryson)
MetyLidel nádherný (autogram Excelsa)
Metalide Microgamma (Syngraph Microgamma)
BLUE RIBBON (Catocala Fraxini)
Ribbon Malinovaya (Catocala Sponsa)
Kratokala Pakta (Catocala Pakta)
Nicteola false (nyctela degenerana)
MADZA MRS. (CALLIMORPHA DOMINULA)
Veľká matronula (Pericallia Matronula)
CHESTRED SIVERII (ODONTOSIA SIEVERII)
Proserpinus proserpina
Pavlinoglass malý (Eudia Pavonia)
Jesenný šalát Silkworm (Lemonia Dumi)
Fuchrafy Cocoon Prášok (Eriogaster LanEstris)
Práškový prášok (ARICHANNA Melanaria)
Spiders Gooseberry (Abraxas GrossulaLiata)
Smútok pyatria (baptria tibile)
Chôdza Pillar Jam (Synopsa Socciaria)
Skipovniki pyadenitsa (Earophila Badiata)
Pereler Big (Apatura Iris)
Sennica Hero (Heroeonympha Hero)
Goyanka Damon (Agrodiaetus Damon)
Maculinea Teleius)
Orion Blúzka (Scolitatidides Orion)
Golden Zheltie (Colias Chrysotheme)
Leptidea Morsei)
Machaon (Papilio Machaon)
Podalirius (iphiclides Podalirius)
Apollo (Parnassius Apollo)
Mnemozina (Driopa Mnemosyne)
Polyxena (Zerienthia Polyxena)
Pukicultural
Spider-Silver (Argyroneta Aquatica)
Tarantula South Ruská (Lycosa Singoriensis)
Ryby
Cottus Gobio)
Volzhsky (Chondrostoma variabile)
Spoločný európsky Gorchak (Rholus AMARUS)
Golly Lozhny (Phoxinus percnurus)
Golly obyčajný (phoxinus phoxinus)
Galavilil (Squalius Cephalus)
Ruská FASTERNERE (ALBURNOIDES BIPUNCTUS)
Belorobitsa (Stenodus Leucichtys)
Kumja (Salmo Trutta)
Rieka Eel (Anguilla Anguilla)
Osperature Ruská (Acipenser GueldenStaedtii)
Sterlet (Acipenser RutheNUS)
SCHIP (ACIIPENSER NUDIVENTRIS)
Beluga (Huso Huso)
Caspiomyzonwagneri
LampaTra Planeri
Závod
Dichomotický
Tsundychasum (Helichrysum Arenarium)
CiCerbita Ural (Cicerbita Uraressis)
Achillea Sketacea)
Solon (Galatella Rossica)
Serpuha Coronata (Serratula Coronata)
Enbreck Správanie (Eupatorium Cannabinum)
Tatar (Senio Tataricus)
Purple Kozhelets (Scorzonera Purpurea)
Deväť vysokých (Inla Helenium)
Vasilek Ruská (Centaurea Ruthenica)
Astra Romashkovaya (Aster Amellus)
Sibírsky Bell (Campanula Sibirica)
BOLF VOLZHSKY (Campanula Wolgensis)
Lilifolia BUBRENCHIK (ADENOPHORA LILIFOLIA)
Thymyan creeping (Thymus Serpul)
Thymyan Marschallianus (Thymus Marschallianus)
Origanum vulgare (origanum vulgare)
Okrídlený Norichnik (Scroshlaria Umbrosa)
Swamp mincovňa (pedicularis palustris)
Corobum Purple (verbascum Phoeniceps)
Avran Drug (Gratiola officinalis)
Vankúš vankúš (omphalodes Scorpioides)
Onosma najjednoduchšia (Onosma Simplicissima)
Prezývka prezývky (Pulmonaria angustifolia)
Mäkký medicín (Pulmonaria Mollis)
Modrá modrá (Polemonium Caeruleum)
Gentian pneumonanthe (Gentiana pneumonanthe)
Valeriana Drug (Valeriana officinalis)
Sibírska Sibirica (Polygala Sibirica)
Lena žltá (Linum Flavum)
Multicolor Varia (Securigera Varia)
Plum Spinosa (Prunus Spinosa)
Rosa Caesia
Rose ihla (Rosa Acicularis)
Cloudberry (Rubus Chamaemorus)
Lapper rovno (potencela recta)
Kumanika (Rubus Nessnsis)
Cherry Shusta (Cerasus Fruuticosa)
Rosyanka Kruglisutaya (Drrosra ROTUNDIFOLIA)
BOLOTNAYA BENZOR (Parnassia Palustris)
Cosal Currant (Ribes Spicatum)
Althaea droga (althaea officinalis)
Lunker ožive (Lunaria Redaviva)
Prach Pental (Dentaria Quinquefolia)
Violet Bald (Viola Epipysila)
Zembally Zimaphila (Chimaphila Umbellata)
Zvýšený obyčajný (Andromeda Polifolia)
Brusberry Fine-Free (Oxycoccus Microcarpus)
Hypericum Hipericum Hirsutum
Birch je squat (betula humilis)
Lychnis Chalcedonica (Lychnis Chalcedonica)
Šálka siatia (agrostemma githago)
Lush Carnation (Dianthus Superbus)
Karnácia piesne (Dianthus Arenarius)
ANDROEVSKY`S CARNATION (DIATHUS ANDRZEJOWSKIANUS)
Stretch odhalil (pultilla patens)
Velicepsity Wedge tvarované (Delphinium CuneAtum)
Fern-like
Salvinia plávajúce (Salvinia Natans)
Bubble SUDETICA (CYSTOPTERIS SUDETICA)
Hnedý orneal (Polystichum Braunii)
Diplázium Sibirsky (Diplám Sibiricum)
Ophioglossum vulgatum
Brozdan Fillet (Botrychium Lunaria)
Rozklad Multi-Infidum (Botrychium Multifidum)
Brozdorn Virginianum (Botrychium Virginianum)
Huby
Bežné šklbanie (Phallus Impudicus)
Stars Stars (Geastrum Pers
Coral-tvarované (koraléry Hericiam)
Rogatik Bulavovid (ClavariaDelphus Pistillaris)
Griba Baran (Grifola Frondosa)
Brutalik Rozvetvený (Grifola Umbellata)
Ordulina hepatica
Polyuret CHCEINIST (CORTINARIUS Violescas)
Bruise (Cyanescens Gyroporus)
Beolation White (Leccinum Percandidum)
Biely Bocery (Leccinum Holopus)
Gaštanová huba (Gyroporus Castaneus)
Truffle White (Choiromyces Venosus)
Morcheila esculenta)
Morchelia Coniga
Otsirea Oslay (Otside Onootica)
SARKOSCYF Jasný červený (SarcosHyPha Coccinea)
Jesenné steh (Helvella Infulla)
Helvella Lacunosa)
Futbal (discina ancilis)
Peziza Violeraceae (Peziza Violeaceae)
ALEVO ORANGE (ALEURIA AURANTIA)
Spatularia Flavida)